ÖZERLER A.Ş.

Şirketimiz 1980 yılında ilk ticari hayatına AFYON’da başlamıştır.

O dönemlede büyük üreticiler olmadığı için daha çok kooperatifçilik revaçta idi şirketimiz BAŞMAKÇI, BİGADİC, SINDIRGI, ŞUHUT, SANDIKLI, DİNAR, TAVŞANLI, BANAZ koperatiflerinden ve diğer illerden aldığı ürünleri başta ANKARA, İSTANBUL olmak üzere Mersin, Adana, Antep, Diyarbakır, Batman, Van, Çorum, Kayseri gibi illere sevk etmiştir.

 

1986 yılında İSTANBUL’a taşınıp ozamanın gündemde olan gıda toptancıları RAMİ sitesinde spot yumurta çarşısı kurarak İstanbul’da bir ilke imza atmıştır. 1999 yılı itibari ile ulusal ve yerel zincir marketlerinde paketli ürünlere talebin artması sebebiyle keskinoğlu grubuyla anlaşma sağlanmıştır. 2012 yılı itibariyle sona ermiştir. ÖZERLER markasıyla yola devam etmekteyken Türkiye tavukçuluğunun en büyük entegre tesislerinden olan MATLI grubunun talebiyle BURDAN yumurta  markasına distribütörlük anlaşması sağlanmıştır.

 

Gelişmiş lojistik ağımızla Kocaeli'den İstanbul ve trakyaya 22 frigofirik araçlarımızla soğuk zincirin kırılmasına izin vermeden 35 personelimizle en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Şirketimizin amacı bu hizmetimizin karşılığında gülen yüzler görmek her zaman arzu ettiğimiz amacımız olmuş ve de olmaya devam edecektir.

 

 

Saygılarımızla

Başkan

Nuri ÖZER

“Uluslar arası Global Gıda Güvenliği Standardı olan BRC belgeli ilk ve tek yumurta tesisi olan Burdan yumurta, TSE ve Diyanetten onaylı Helal sertifikasını da almaya hak kazanan ilk ve tek yumurta tesisidir.”

 © 2013 Özerler A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.